grafický prvek

Školení

Školení práce v programu DesignBuilder

Školení práce v programu v DesignBuilder umožňují novým uživatelům rychle začít s prací v programu a stávajícím uživatelům zefektivnit jejich práci.

Organizujeme idndividuální i veřejná školení, v případě zájmu nás prosím kontaktujte.
 

Školení jsou zajišťována lektory, kteří prošli vzdělávacím kurzem pořaádaným výrobcem software. Program školení je vytvářen ve spolupráci s DesignBuilder Software Ltd.
 
Ve dnech 28.5.2019 - 30.5.2019 a 13.6.2019 - 14.6.2019 proběhne 5 denní modulární školení programu DesignBuilder v Praze. Podrobné propozice školení jsou ke stažení zde. Přihlásit se můžete vyplněním formuláře zde. Školení je modulární, můžete si tedy vybrat, kterých dnů se chcete zúčastnit. Jednotlivé dny se budou věnovat následující problematice:
  • Modelář
  • Základy dynamické simulace
  • Posuzování letní tepelné stability pro prokázání splnění požadavků ČSN 73 0540-2
  • Detailed HVAC
  • LEED (Denní osvětlení, energetické kredity)
Cerifikát ze školení DesignBuilder

 

Google, Seznam, jiné...

Poskytnutí vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost DEKPROJEKT s.r.o., IČ: 27642411, se sídlem: Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.

Image CAPTCHA
Ochrana proti spamu.