grafický prvek

Ceník

Licenci programu DesignBuilder v6 lze zakoupit ve dvou variantách délky trvání licence (verze 6 trvalá licence vs. roční předplatné) a ve dvou variantách typu licence (pro jednotlivé uživatele vs. síťová licence).
 
Ceny a popis jednotlivých licencí a modulů naleznete v našem ceníku, který si můžete stáhnout zde.
 
Před zakoupením programu je možné DesigBuilder zdarma vyzkoušet po dobu 30ti dnů. Postup aktivace zkušební licence naleznete v části FAQ.
 

Balíčky

Pro uživatele je připraveno pět základních zvýhodněných balíčků, které obsahují nejvíce využívané moduly v konkrétní skupině uživatelů.
 
Balíček ARCHITEKTONICKÝ INŽENÝRSKÝ
Základní Plus Základní Plus Pro
od 23 tis. Kč od 33,8 tis. Kč od 33,8 tis. Kč od 48,6 tis. Kč od 75,6 tis. Kč
3-D modelář
Vizualizace
Simulace
Denní osvětlení
TZB x x
Náklady x
LEED x x
Optimalizace x x
EMS x x x
CFD x x x x

Pokud nevíte, jakou verzi zvolit, napište nám vaše požadavky a my vám sestavíme konkrétní nabídku na míru.

 

Školy a výzkumné organizace​

Pro školy a výzkumné organizace nabízíme možnost získat speciální nabídku obsahující:
  • minimálně 50 % slevu z ceníkových cen,
  • balíček ročních licencí pro studenty.

Pro studenty nabízíme možnost nákupu osobní roční licence za jednotnou cenu 1 600,- Kč bez DPH. V ceně jsou všechny nabízené moduly. Tato licence nesmí být nainstalována na počítačích vlastněných školou a využita k výzkumným nebo komerčním účelům.

 

Upgrade ze starších verzí

Pokud máte zakoupeno roční předplatné, máte nárok na automatický upgrade na v6.

Také pokud jste zakoupili licenci v5 po 11. listopadu 2018, máte nárok na bezplatný upgrade na v6. Postup získání bezplatného upgradu naleznete v části FAQ.

Pokud vmáte zakoupenu licenci v5 před 11. listopadem 2018, máte nárok na 40% slevu z ceníkových cen.
 

 

Google, Seznam, jiné...

Poskytnutí vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost DEKPROJEKT s.r.o., IČ: 27642411, se sídlem: Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.

Image CAPTCHA
Ochrana proti spamu.