Optimalizace

První optimalizační nástroj postihující širokou variabiltu návrhu budov a analýzu nákladů. Modul Optimalizace vám umožní nalézt taková řešení návrhu, které nejlépe kombinují náklady, spotřebu energie, tepelnou pohodu a emise CO2.

Klíčové vlastnosti:

  • můžete optimalizovat více než 120 různých proměnných včetně typu zasklení, procenta zasklení, akumulace budovy, TZB systémů, přirozeného větrání a osvětlení, včetně různých strategií ovládání,
  • můžete vybrat až 2 cíle návrhu, maximální limity návrhu a až 10 proměnných,
  • rozhodněte o prioritách po analýze grafického výstupu.

Technická specifikace:

  • multikriteriální optimalizace pomocí NSGA2 algoritmu a simulace v EnergyPlus,
  • modul Optimalizace využívá pokročilý evoluční algoritmus a přirozený proces výběru pro dosažení požadovaných cílů v rámci generace. Nejlepší znaky návrhu jsou přeneseny na budoucí generace a proces pokračuje, dokud nejsou nalezeny optimální návrhy.
  • dokonce i protichůdné požadavky, jako je minimalizace nákladů a minimalizace emisí CO2 mohou být analyzovány současně a umožní tak nalézt řešení, která nejlépe splňují oba cíle,
  • soubor navrhovaných řešení (tzv. "Pareto front") může být dále analyzován v grafickém nebo tabulkovém prostředí. 

 

Google, Seznam, jiné...

Poskytnutí vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost DEKPROJEKT s.r.o., IČ: 27642411, se sídlem: Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.

Image CAPTCHA
Ochrana proti spamu.